Nebankovní půjčky pro každého se zástavou nemovitosti

Na českém trhu jsou zájemcům k dispozici různé druhy půjček vhodné pro odlišné situace. A každý takový produkt se liší svými podmínkami pro získání. Obecně je jednodušší získat menší půjčky, které nekladou tak přísné požadavky na zájemce. Naopak poskytovatelé půjček větších částek po uchazečích požadují například dokazovat příjem nebo i nějakou formu ručení.

Příklady půjček vyžadujících zástavu nemovitostí

Takové jsou například i různé nebankovní půjčky pro každého se zástavou nemovitosti. To napovídá, že v těchto případech se velmi často jedná o velké částky, když někdy si je tímto způsobem možné půjčit až miliony korun. Na velikost případné půjčky má vliv i to, jak hodnotnou nemovitostí je ručeno.
Půjček tohoto typu je na výběr poměrně hodně a za takový příklad můžeme uvést jeden oblíbený produkt, kterým je půjčka s ručením nemovitosí od Acema credit. Ta zájemcům umožňuje získat až 5 milionů korun se splatností až 20 let. A dokonce se je možné domluvit i na individuální kalkulaci pro větší částky.
I když se v případě této půjčky může jednat o velké částky, tak je vyřízení velmi rychlé. Požadované finanční prostředky je možné mít na svém bankovním účtu už do 48 hodin. Podmínky pro získání jsou kromě vlastnění nemovitosti také minimální věk 18 let, doložitelný příjem, vlastní bankovní účet a dále je nutné mít telefon. Tato společnost dále nabízí i úvěr na podnikání, kde je možné navíc ručit i movitým majetkem jako např. automobilem nebo nějakými stroji a podobně.
Jako druhý příklad nám může posloužit půjčka se zástavou nemovitosti od společnosti Vitacredit. Od tohoto poskytovatele si je možné půjčit částku z rozpětí 50 tisíc až 1.88 milionu korun. A splátky si je možné nastavit tak, aby byla doba splatnosti v rozmezí 1 rok až 20 let.
Jedná se o bezúčelový úvěr a tedy peníze je možné použít úplně na cokoliv. Vzhledem k možné velikosti této půjčky to mohou být různé rekonstrukce domu, vybavení domácnosti, nový automobil nebo třeba velká dovolená. Zásadní podmínkou pro získání je úvěr zajistit nějakou nemovitostí v osobním vlastnictví. Ručením tedy může být dům, byt nebo třeba i pozemek.

Existují i řešení v podobě bankovní půjčky

Jak už předchozí text napovídá, tak takovéto půjčky jsou využívány v situacích, kdy zájemce potřebuje půjčit velkou částku a je tedy ochotný se zavázat k mnoha rokům splácení. Kromě nebankovní půjčky se zástavou nemovitostí jsou některé tyto situace řešitelné také některým z bankovních produktů. Ovšem půjčky od bank mají zpravidla přísnější podmínky pro získání, což mnoho lidí zavede právě k některému z nebankovních řešení.


Reklama:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!