Servis 24 a přihlášení pomocí certifikátuMnohem méně obvyklým způsobem, jak provést Servis24 přihlášení na účet, je přihlásit se pomocí klientského certifikátu. Nejdříve si otevřeme webový prohlížeč a zadáme do něj adresu servis24.cz. Počkáme až se nám objeví stránka s přihlašovacím formulářem a pak si na něm přepneme záložku na Klientským certifikátem. Aplikace nás vyzve, abychom vložili svoji čipovou kartu do čtečky a klikli na tlačítko Přihlásit. Vložíme tedy kartu do čtečky, klikneme na Přihlásit a jsme na svém účtu.

Servis 24 přihlášení – jak si ho vyzkoušet ještě před objednáním služby

Jednou z velkých předností internetového bankovnictví Servis 24, které nabízí Česká spořitelna, je možnost si ještě před jeho sjednáním tuto službu vyzkoušet. Zkusit si, jak vypadá prostředí aplikace Servis 24 a co vše tato služba umožňuje, můžeme v demoverzi, která je pro všechny zdarma a je součástí internetových stránek České spořitelny. Ke vstupu do této bezplatné demoverze nepotřebujeme žádné přihlašovací údaje ani hesla, ale přihlásíme se rovnou jediným kliknutím. Dostaneme se do modelového účtu, ve kterém si můžeme v klidu všechno vyzkoušet a rozhodnout se, jestli budeme chtít Servis24 Internetbanking využívat nebo ne. Vedle samotného prozkoumání aplikace můžeme také kliknout na jeden z odkazů, které nám názorně předvedou některé funkce – např. zadání příkazu k úhradě, žádost o produkt při využití webové nabídky nebo různé druhy Servis24.cz přihlášení. Dalším skvělým pomocníkem jsou videoukázky, které najdeme buď na stránkách České spořitelny nebo na jejím kanálu na stránkách YouTube.

 Servis 24 přihlášení do telefonického bankovnictví

Další formou přímého bankovnictví České spořitelny je Servis24 Telebanking. Telefonické bankovnictví bylo více oblíbené v minulosti, kdy ještě nebyl internet tak rozšířený, dnes už velká většina lidí dává přednost internetovému bankovnictví, které je mnohem pohodlnější a nabízí více funkcí. Telebanking je však nadále nedílnou součástí služby Servis 24 a tak se podíváme na to, jak se do něj přihlásit. Pro ověření při telefonátu na Servis24.cz budeme potřebovat svoje heslo pro telefonické bankovnictví. Jedná se o šestimístný číselný kód, který dostaneme doporučeně poštou. Změnit si jej můžeme pomocí automatické hlasové služby a nebo si můžeme požádat o vygenerování nového hesla při telefonickém hovoru s bankéřem – heslo nám pak znovu přijde poštou a dokud nebudeme mít vytvořeny nové bezpečnostní údaje, zůstane nám zatím v platnosti heslo staré. Kromě hesla pro Telebanking je součástí dopisu také bezpečnostní kód. Oba tyto údaje si pečlivě uschováme. První Servis 24 přihlášení do telefonického bankovnictví je třeba provést na telefonním čísle 956 777 956 a neobejdeme se u toho bez bezpečnostních údajů, které nám Česká spořitelna poslala doporučeně poštou. Při prvním přihlášení nás operátor vyzve abychom zadali tři údaje – klientské číslo, tři náhodně vybrané znaky z našeho hesla pro telefonické bankovnictví a čtyři náhodně vybrané znaky z bezpečnostního kódu. Tyto údaje však budeme zadávat pouze u prvního přihlášení. U každého dalšího už pak zadáváme pouze klientské číslo a tři náhodně vybrané znaky z hesla pro Telebanking. Díky těmto bezpečnostním prvkům je tak přihlášení do služby naprosto bezpečné.

Tyto stránky nejsou oficiální webovou prezentací České spořitelny a mají pouze informativní charakter.


Reklama:

Výhodná půjčovna karavanů - půjčte si karavan na dovolenou.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!